Katalog dodavatelů

Přidat firmu Editovat firmu

Produkty jsou nabízeny přímo výhradními distributory nebo samotnými výrobci, u kterých je největší předpoklad, že Vám nabídnou nejlepší cenu a zajistí odpovídající servisní a jiné služby.

Na jednom místě naleznete výrobky přímo z Vašeho oboru – výroba potravin a nápojů. Nemusíte složitě vyhledávat produkt na řadě internetových portálů a zjišťovat, co kdo nabízí.

My výrobky neprodáváme ani nezprostředkováváme jejich prodej, pouze Vás zkontaktujeme s výrobcem či distributorem.

Nevíte, který dodavatel je nejlepší pro Váš projekt?
Kontaktujte společnost Techfood, rádi pomůžeme s výběrem.

ADIS CZ, s.r.o.

Dodavatel zařízení pro aplikaci tavných a disperzních lepidel určených k uzavírání obalů v automatizované výrobě průmyslový,ch lepidel pro strojní aplikaci a aj .

APP Moravia s.r.o.

Společnost se zabývá činností v oblasti automatizace průmyslových procesů, zejména potravinářských technologií. Nabízíme technologie CIP, pastéry, UHT, membránové filtrace a další.

Aquila TS s.r.o.

Činnost firmy je zaměřena na vývoj a dodávky ERP systémů a poskytování veškerých služeb s implementací, údržbou a rozvojem těchto systémů.

ATEsystem s.r.o.

ATEsystem s.r.o. se zabývá komplexními službami v oblasti strojového vidění a vizuální inspekce.

Atrima spol. s r.o.

Společnost ATRIMA spol. s r.o. je zaměřena na vývoj, projekci, výrobu a realizaci manipulačních a dopravních zařízení, která jsou konstruována dle požadavků zákazníků.

AUTMES s.r.o. - průmyslová automatizace

Průmyslová automatizace, Industry 4.0, IIoT a výrobní informační systémy MES. Dodáváme a konfigurujeme řídicí, vizualizační a MES systémy firem Siemens, Rockwell Automation a AVEVA / Wonderware.

AXIMA, spol. s r. o.

Společnost provozuje velkoobchod elektrotechnickým materiálem pro průmyslovou automatizaci s technickou podporou.

B+R automatizace, spol. s r.o.

B+R automatizace, spol. s r.o.

B&R nabízí komplexní automatizační řešení. Do našeho portfolia patří řídicí systémy, PLC, vizualizace, pohony, I/O, operátorské panely, sběrnice a systémy procesního řízení.

B:TECH, a.s.

B:TECH, a.s.

AUTOMATIZACE, ROBOTIZACE, SERVIS 24/7. Jsme česká inženýrská společnost se širokým know-how v oblasti systémové integrace a výroby robotických pracovišť. Patříme mezi jeden z největších automatizačních týmů v ČR s 20letou zkušeností. Máme pobočky v Havlíčkově Brodě, Praze, Brně a Karlových Varech.

Balluff CZ s.r.o.

Balluff CZ s.r.o.

Balluff si osvojil celou řadu technologií s velmi různorodými a inovativními funkčními principy zahrnující prvotřídní systémy pro snímáni a měřeni polohy, průmyslovou identifikaci, bezpečnost a kamerovou kontrolu.

▲ Nahoru