Katalog dodavatelů

Přidat firmu Editovat firmu

Produkty jsou nabízeny přímo výhradními distributory nebo samotnými výrobci, u kterých je největší předpoklad, že Vám nabídnou nejlepší cenu a zajistí odpovídající servisní a jiné služby.

Na jednom místě naleznete výrobky přímo z Vašeho oboru – výroba potravin a nápojů. Nemusíte složitě vyhledávat produkt na řadě internetových portálů a zjišťovat, co kdo nabízí.

My výrobky neprodáváme ani nezprostředkováváme jejich prodej, pouze Vás zkontaktujeme s výrobcem či distributorem.

Nenašli jste ideálního dodavatele pro Váš projekt?
Kontaktujte společnost Techfood, rádi pomůžeme s výběrem.

Alfa Laval spol. s r.o.

Alfa Laval spol. s r.o.

Švédská společnost Alfa Laval je předním světovým dodavatelem prvotřídních produktů v oblasti separace, dopravy kapalin a přenosu tepla. Pomáháme zvyšovat produktivitu a efektivitu svých zákazníků.
B+R automatizace, spol. s r.o.

B+R automatizace, spol. s r.o.

B&R nabízí komplexní automatizační řešení. Do našeho portfolia patří řídicí systémy, PLC, vizualizace, pohony, I/O, operátorské panely, sběrnice a systémy procesního řízení.

B:TECH, a.s.

B:TECH, a.s.

AUTOMATIZACE, ROBOTIZACE, SERVIS 24/7. Jsme česká inženýrská společnost se širokým know-how v oblasti systémové integrace pro oblast procesní i výrobní automatizace a výroby robotických pracovišť. Máme pobočky v Havlíčkově Brodě, Praze, Brně a Karlových Varech.

Balluff CZ s.r.o.

Balluff CZ s.r.o.

Balluff si osvojil celou řadu technologií s velmi různorodými a inovativními funkčními principy zahrnující prvotřídní systémy pro snímáni a měřeni polohy, průmyslovou identifikaci, bezpečnost a kamerovou kontrolu.

Beckhoff Automation s.r.o.

Beckhoff Automation s.r.o.

Vyvíjíme a dodáváme otevřené automatizační systémy založené na technologii PC. Jedná se o průmyslová PC, I/O terminály a komponenty průmyslových sběrnic, elektrické pohony a automatizační software.

Compas automatizace, spol. s r.o.

Compas automatizace, spol. s r.o.

COMPAS je česká inženýrsko-dodavatelská společnost s 30-letou tradicí, která realizuje:

Compas robotika s.r.o.

Compas robotika s.r.o.

Již dlouhodobě je firma Compas generálním dodavatelem investičních výrobních celků, ale naše know-how vždy spočívalo zejména v perfektní znalosti automatizace výrobních procesů.

Dinel, s.r.o.

Firma Dinel, s.r.o., je předním výrobcem systémů pro měření výšky hladiny a průtoku v ČR se stabilním přírůstkem objemu produkce.

ESONIC a.s.

ESONIC a.s.

Specializací společnosti je komplexní automatizace především v nápojovém a potravinářském průmyslu, dále pak v průmyslu stavebních hmot a energetice.

GMS hadice, s.r.o.

Již 27 let je firma GMS hadice, s. r. o. jedním z největších dodavatelů v oblasti průmyslových, vzduchotechnických a hydraulických hadic, příslušenství k hadicím a pryží v České a Slovenské republice.

▲ Nahoru
Automatizace a modernizace pivovarů 2023