JSP, s.r.o.

JSP, s.r.o.

Společnost JSP je přední český výrobce a dodavatel v oboru měření a regulace. Svým zákazníkům poskytuje komplexní řešení – od návrhu měření, přes dodávky, až po montáže, uvedení do provozu a následný servis.

Společnost JSP, s.r.o. je přední český výrobce a dodavatel v oboru měření a regulace. Svým zákazníkům poskytuje komplexní řešení – od návrhu měření (projektové dokumentace a konzultace), přes dodávky (jednotlivé přístroje i celé měřicí okruhy), až po montáže (dodávky „na klíč“ včetně kabeláže i osvětlení), uvedení do provozu a následného servisu. Specializovaná vlastní výroba snímačů doplňuje široké obchodní portfolio renomovaných dodavatelů. Díky tomu společnost nabízí ucelené dodávky měřicí a regulační techniky pokrývající všechny hlavní obory měření v průmyslových podmínkách: Měření teploty, tlaku, průtoku a hladiny, měření tepla, vlhkosti, a statické i dynamické vážení. Dodávaná měřidla teploty a tlaku JSP kalibruje ve vlastní Akreditované metrologické laboratoři a Autorizovaném metrologickém středisku. Zákazník vždy dostává požadovanou kvalitu za optimální cenu.

Obchodník:
Václav Andr
Telefon:
Email:
▲ Nahoru
Národní muzeum pivovarnictví oplývá unikátními funkčními exponáty, budou k vidění na konferenci Automatizace v potravinářství