Balluff CZ s.r.o.

Balluff CZ s.r.o.

Balluff si osvojil celou řadu technologií s velmi různorodými a inovativními funkčními principy zahrnující prvotřídní systémy pro snímáni a měřeni polohy, průmyslovou identifikaci, bezpečnost a kamerovou kontrolu.

Společnost Balluff je po desetiletí uznávaný partner v oblasti průmyslové automatizace poskytující spolehlivá flexibilní řešení v různých průmyslových odvětvích s tradicí delší než 90 let. Sídlo vedení společnosti je umístěno v Neuhausenu a.d.F. nedaleko Stuttgartu v Německu s celosvětovým zastoupením 61 dceřinými společnostmi a výrobními závody na všech kontinentech.

Balluff si osvojil celou řadu technologií s velmi různorodými a inovativními funkčními principy zahrnující prvotřídní systémy pro snímáni a měřeni polohy, průmyslovou identifikaci, bezpečnost a kamerové aplikace.

Úplný rozsah sortimentu doplňují špičkové sběrnicové a konektorové technologie a obsáhlá řada příslušenství. Naši zákazníci oceňují vysoký standard kvality, který překračuje platné normy a který poskytujeme nejen ve výrobcích, ale také v poradenství a službách.

Sídlo:
Pelušková 1400, 198 00 Praha 9 – Kyje, Česká republika
Obchodník:
Kontaktujte BALLUFF CZ team
Telefon:
▲ Nahoru
V Kamenici zaznělo téma digitalizace pro velké i malé pivovary - video