Toyota Material Handling CZ

Toyota Material Handling CZ

Toyota Material Handling CZ je dodavatelem manipulační techniky tradičních špičkových značek Toyota a BT. V současné době je díky mnoha realizacím lídr na trhu v automatizaci.

Toyota Material Handling CZ je dodavatelem manipulační techniky tradičních špičkových značek Toyota a BT. V současné době je díky mnoha realizacím lídr na trhu v automatizaci. Nabízený sortiment zahrnuje veškerá řešení pro logistiku: paletové, nízkozdvižné, vysokozdvižné vozíky, retraky, systémové vozíky do úzkých uliček, autopilot (realizace AGV – zakladače SAE, tahače TAE, retraky RAE i v kombinaci s Radioshuttle, podvozky TAE050), vychystávací, tahače, čelní elektrické a spalovací vozíky, regálová řešení vč. bezuličkového poloautomatického zakládání Radioshuttle. Nabízí prodej, servis, krátkodobý a dlouhodobý pronájem (různé financování), použitou techniku, logistické poradenství, školení řidičů, fleet management Toyota I_Site, bezpečnostní vybavení a příslušenství. TMH patří k předním dodavatelům v oblasti řešení manipulace na českém, evropském i světovém trhu (globální jednička od r. 2001).

Obchodník:
Aleš Hušek
Telefon:
▲ Nahoru
Národní muzeum pivovarnictví oplývá unikátními funkčními exponáty, budou k vidění na konferenci Automatizace v potravinářství