SIEMA & Food Expo 2023

Veletrh

Veletrh SIEMA & FOOD EXPO 2023 je největším a nejnavštěvovanějším veletrhem v potravinářském průmyslu, který je zaměřený především na potraviny, nápoje, mléčné výrobky, pekařské a cukrářské výrobky.

Veletrh, který se koná každoročně v Casablance, je považován za největší a nejuznávanější svého druhu v celé severní a západní Africe. Jako každý rok zahraniční kancelář CzechTrade v Rabatu připravuje prezentaci českých firem za účelem nalezení nových odbytových možností pro české exportéry.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Maroko navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Datum konání:
17.10.2023 - 19.10.2023
Místo konání:
Casablanca, Maroko
Pořadatel:
Zapnout upozornění e-mailem nebo SMS
Zpět na akce
▲ Nahoru
Národní muzeum pivovarnictví oplývá unikátními funkčními exponáty, budou k vidění na konferenci Automatizace v potravinářství