Dimension Data byla organizací CRF Institute certifikována jako Top Employer Europe 2013

23.4.2013 16:06

Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb, oznámila, že byla organizací CRF Institute certifikována jako Top Employer Europe 2013. Organizace CRF Institute, specialista v oblasti mezinárodního výzkumu v řízení lidských zdrojů a pracovních podmínek, certifikovala Dimension Data po skončení svého ročního výzkumu politik lidských zdrojů a praktik zaměstnavatelů v Evropě. Jednotlivé společnosti byly zkoumány a hodnoceny na základě těchto kritérií: Primární a sekundární výhody a pracovní podmínky, vzdělávání a rozvoj, kariérní rozvoj a kulturního managementu.
Steven Veenendaal, člen představenstva s CRF Institute, k tomu uvedl: „Vynikající zaměstnanecké nabídky, které certifikovaní Nejlepší zaměstnavatelé mají pro své zaměstnance, jsou známkou vysoké podpory pro vyhledávání talentů. Nejedná se jen o zajišťování aktuální potřeb zaměstnanců, ale také o možnosti, které je připraví pro jejich další kariérní postup v rámci organizace. Top zaměstnavatelé jasně ukazují, že oceňují a podporují své zaměstnance.“
"Ve společnosti Dimension Data se snažíme vytvářet prostředí, kde jsou naši zaměstnanci nejen motivováni pro jejich nejlepší výkony, ale jsou také uznáváni a odměněni za své úsilí. Naše vysoké výkony usměrňujeme prostřednictvím procesů řízení výkonnosti, které současně definují roli zaměstnanců a jejich kariérní dráhu. To je podporováno významnými investicemi do vzdělávacích kurzů, což podtrhuje naši podporu k učení a rozvoji. Naše odměnové programy oceňují jednotlivce za vynikající výkon a odpovědnost k našim hodnotám týmové práce," řekl Petr Katzer, obchodní ředitel Dimension Data Czech Republic.

O Dimension Data
Společnost Dimension Data byla založena roku 1983, je poskytovatelem ICT služeb a řešení využívající vlastní technologické specialisty, zajišťující dodávky na globální úrovni a s podnikatelským duchem pro urychlení obchodních ambicí svých klientů. Dimension Data je členem NTT Group.


▲ Nahoru
Automatizace a modernizace pivovarů 2020