ATS akvizicí investuje do portfolia výrobních informačních systémů (MES) ve farmaceutickém průmyslu

6.3.2012 21:24

ATS International B.V., nezávislý poskytovatel řešení pro výrobní podniky, získal společnost OceanModus Ltd. Tato firma se sídlem v Corku se stává součástí holdingu ATS a bude operovat pod novým názvem ATS Applied Tech Systems Ltd. High-tech řešení pro irské i nadnárodní

ATS International B.V., nezávislý poskytovatel řešení pro výrobní podniky, získal společnost OceanModus Ltd. Tato firma se sídlem v Corku se stává součástí holdingu ATS a bude operovat pod novým názvem ATS Applied Tech Systems Ltd.

High-tech řešení pro irské i nadnárodní výrobce

ATS Irsko bude vyvíjet a dodávat technologie jako například výrobní informační systémy (MES). Společnost plánuje nejen rozšířit svou působnost v Irsku, ale rovněž exportovat díky úzké spolupráci s mateřskou firmou. ATS International B.V. má více než 25 let zkušeností s poskytování IT řešení, mezi zavedené zákazníky patří firmy jako Carlsberg, FrieslandCampina, Toyota a Centecor. Irští výrobci mohou díky přítomnosti ATS Irsko využít této příležitosti a profitovat z výhod mezinárodních zkušeností při používání nejmodernějších výrobních technologií.

Podle mezinárodního průzkumu trhu se očekává, že poptávka po IT ve výrobě se podstatně zvýší v příštích letech s tím, jak společnosti hledají nové způsoby zlepšování kvality, sledovatelnosti a efektivity výroby.

ATS Irsko: projekt podporován městskou radou pro podnikání v Corku

Společnost se v prvé řadě snaží najmout výrobní inženýry se zkušenostmi při implementaci softwaru. Pracovní místa budou v roce 2013 nabízeny i absolventům, kteří budou vyškoleni na konkrétní softwarová řešení. Nabídnuty budou rovněž pozice pro inženýry kvality a automatizace, vývojáře softwaru, pracovníky prodeje a administrativy.

Tento projekt byl podpořen městskou radou pro podnikání v Corku, spolufinancován irskou vládou a strukturálními fondy EU pro rok 2007 – 2013.

Další informace naleznete na internetu: www.oceanmodus.com a www.ats-global.com


▲ Nahoru
Automatizace a modernizace pivovarů 2020