Alvey Group získala stříbrnou kompetenci v tvorbě aplikací

26.4.2015 11:17

Společnost Alvey oznámila, že získala kompetenci Silver v tvorbě aplikací (Application Development), čímž prokázala svou schopnost plnit měnící se potřeby zákazníků společnosti Microsoft.

Společnost Alvey oznámila, že získala kompetenci Silver v tvorbě aplikací (Application Development), čímž prokázala svou schopnost plnit měnící se potřeby zákazníků společnosti Microsoft. Pro získání stříbrné kompetence společnosti Microsoft musí partneři úspěšně prokázat odborné znalosti při přísných zkouškách, které vrcholí certifikací od společnosti Microsoft. Společnost Microsoft vyžaduje reference od zákazníků na úspěšné realizace a spokojenost s nimi, s cílem zajistit co nejvyšší kvalitu služeb.

Alvey Group navrhuje a realizuje optimální interní logistické toky, přičemž řešení zahrnují jak hardware, tak software. Společnost má odborné znalosti v oblasti automatizačních projektů, průmyslových služeb a průmyslového softwaru na klíč. Automatizační projekty se soustřeďují na paletizaci a následnou interní logistiku a distribuční procesy.

http://www.alvey.cz/


▲ Nahoru
Automatizace a modernizace pivovarů 2020