Hlavní partneři
Techfood s.r.o.
Datex Control Systems s.r.o.
Český svaz pivovarů a sladoven
Partneři
ESONIC a.s.
Logio s.r.o.
M-ex Production s.r.o.
Weidmüller s.r.o.
COGEN Czech
ifm electronic spol. s r.o.
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
Spirax Sarco spol. s r.o.
25.10.2022
Černokostelecký pivovar, Kostelec nad Černými lesy

Podmínky

Výše účastnického poplatku
Účastnický poplatek činí 2,700 Kč + DPH. V případě vyslání 3 a více účastníků z jedné společnosti či organizace lze nárokovat slevu 10 % z celkové částky.

Nárokování vrácení účastnické taxy
Prosíme o pečlivé vyplnění údajů v registračním formuláři, které slouží výhradně pro účely pořádání konference. Na straně účastníka nelze nárokovat škody vzniklé jejich nesprávným vyplněním. Vyvíjíme značné úsilí o kvalitní program bez dodatečných změn, ovšem při změnách nelze nárokovat vrácení účastnického poplatku. Registrační poplatek bude vrácen v případě, že bude konference zrušena, vrácení účastnické taxy bude rovněž umožněno v případě změny datumu konání.

Využití kontaktních údajů
Kontaktní údaje mohou sloužit pro informování o akcích pořádaných vydavatelem časopisu Automatizace v potravinářství a aktualitách souvisejících s časopisem. Nebudou sloužit pro komerční účely ani nebudou předávány jiným subjektům.

Platební podmínky účastnické taxy
Po vyplnění a zaslání on-line přihlášky obdržíte potvrzení o registraci a fakturu, která je splatná před konáním konference. Při stornování do 7 kalendářních dnů před konáním akce účtujeme částku 600 Kč za storno jednoho účastníka. Při stornování po tomto termínu účtujeme 100 % účastnického poplatku. 

Zastoupení
Pokud se osoba uvedená jako účastník nemůže na konferenci dostavit, je možné bezplatně vyslat jiného zástupce.