Hlavní partneři
Techfood s.r.o.
Datex Control Systems s.r.o.
Český svaz pivovarů a sladoven
Partneři
ESONIC a.s.
Logio s.r.o.
M-ex Production s.r.o.
Weidmüller s.r.o.
COGEN Czech
ifm electronic spol. s r.o.
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
Spirax Sarco spol. s r.o.
25.10.2022
Černokostelecký pivovar, Kostelec nad Černými lesy

Partneři

Hlavní partneři

Techfood s.r.o.

Techfood s.r.o.

Zaměřujeme se zvláště na obory produkce potravin a nápojů. Investorům připravujeme návrhy prostorového uspořádání a vhodný výběr nejlepších dodavatelů jednotlivých komponentů. Naši klienti dostávají ideální řešení v závislosti na rozpočtových možnostech. Důraz klademe na adekvátní úroveň automatizace a robotizace s ohledem na aktuální i budoucí výrobní plány.

Pro pivovary rovněž vytváříme ucelené technologické studie, které mají pro investora řadu výhod:
- jsou hlavním podkladem pro technologický i stavební projekt
- jsou klíčovým aspektem pro výběrová řízení na dodavatele technologie i stavby
- stanoví velmi přesně předpokládané investiční náklady bez ohledu na finální výběr dodavatele

Nově jsou společností nabízeny i bubnové sladovny, které v plně automatizovaném režimu vyrábí slad v prvotřídní kvalitě.

www.techfood.cz

Datex Control Systems s.r.o.

Datex Control Systems s.r.o.

DATEX se již 25 let specializuje na optimalizaci nákladů průmyslové energetiky, tzn. na snižování spotřeb energií ve výrobě napříč všemi typy průmyslové výroby. Od připojení měřidel všech typů energií, přes systém sběru dat, po konsolidaci dat do specializovaného energetického informačního systému, propojeného na výrobní a ekonomický systém daného zákazníka, ve kterém je řešena rozsáhlá automatická bilanční a analytická část umožňující identifikovat a odstraňovat energetické neefektivity. Průměrná návratnost investice do našich služeb ve starých cenách energií činí 1-2 roky, díky úsporám v řádu 5-10% z celkového ročního energetického účtu. 

www.datex.cz

Český svaz pivovarů a sladoven

Český svaz pivovarů a sladoven

Český svaz pivovarů a sladoven sdružuje pivovary, sladovny a další instituce, které se přímo či nepřímo podílejí na výrobě piva v České republice. Mezi přispívající členy proto také patří chmelaři, výrobci pivního skla, etiket, technologických a technických zařízení, vzdělávací instituce a další. Svaz navazuje na dlouhou tradici sahající až do druhé poloviny 19. století, kdy byly na našem území zakládány první profesní pivovarské a sladařské organizace. Jeho současná podoba pochází z roku 1991, kdy se podařilo profesní organizaci pivovarníků a sladovníků obnovit.

www.ceske-pivo.cz

Partneři

ESONIC a.s.

ESONIC a.s.

Společnost ESONIC a.s. je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů. Společnost se specializuje na komplexní automatizaci především v nápojovém a potravinářském průmyslu v převážné míře s použitím procesních systémů SIEMENS Braumat, ProLeiT Plant iT nebo ESONIC ECS System.  Společnost je dlouholetým partnerem předních světových výrobců pivovarských technologií GEA Brewery Systems a ZIEMANN HOLVRIEKA. Mezi nejvýznamnější zákazníky společnosti ESONIC v oblasti potravinářství patří například Plzeňský Prazdroj, Heineken, Pivovary Staropramen, Pivovary Lobkowicz, Karlovarská Becherovka, STOCK, Coca-Cola a celá řada dalších významných tuzemských i zahraničních firem.

www.esonic.cz

Logio s.r.o.

Logio s.r.o.

Našim klientům pomáháme vyléčit ty nejčastější problémy dodavatelského řetězce, ale víme si rady i s těmi méně běžnými. Právě komplexní pohled na dodavatelský řetězec je pro naši práci zcela zásadní. A právě to se odráží v rozmanitosti našich služeb.

Poradíme vám s efektivní nabídkou produktů, optimální zásobou v jednotlivých článcích řetězce, správnou organizací distribuce, výběrem logistických zdrojů, technologií, s automatizací logistiky a skladování, nastavením logistických procesů nebo třeba s vytvořením specifikace a požadavků na nový informační systém. Máme zkušenosti z výroby logistiky a distribuce v nápojářství (Asahi, MolsonCoors, Kofola), potravinářství/FMCG a retailu (rohlik.cz, Ahold/Albert) i z řady jiných odvětví průmyslu.

www.logio.cz

M-ex Production s.r.o.

M-ex Production s.r.o.

Specializujeme se na práci s potravinářskými plyny a jejich uplatněním v procesu především potravinářského průmyslu. Vyrábíme generátory dusíku kompaktní řady NITROS pro užití od gastronomie až po výkonné plnící linky. Dále jsme vyvinuli, vyrábíme a dodáváme systémy pro rekuperaci kvasného CO2 pod značkou ReCO2ver. V návaznosti na tyto agregáty dodáváme také systémy pro řízení tlaků a inertizaci tlakových i netlakových nádob pro skladování nápojů.

www.mex.cz    www.drinkgas.cz    www.winegas.cz 

Weidmüller s.r.o.

Weidmüller s.r.o.

Jsme celosvětovým partnerem našich zákazníků, kterým přinášíme produkty a komplexní řešení pro náročné průmyslové aplikace. Od silových a signálových obvodů k datovým sítím až po sběr dat a jejich analýzu, řízení a vizualizaci. Rozumíme dnešní problematice jednotlivých odvětví a chápeme zítřejší technologické výzvy, pro něž neustále vyvíjíme inovativní řešení dle individuálních potřeb našich partnerů. Společně tak definujeme standardy oboru „Industrial Connectivity“.

www.weidmueller.cz

COGEN Czech

COGEN Czech

je spolkem právnických a fyzických osob, jejichž činnost souvisí s výrobou a provozem kogeneračních technologií, jejich projektováním a prodejem a poradenskou činností v oblasti kombinované výroby elektřiny a tepla(KVET).

www.cogen.cz 

ifm electronic spol. s r.o.

ifm electronic spol. s r.o.

Světový leader v oblasti průmyslové senzoriky. Mimořádně rozsáhlé portfolio produktů společnosti ifm electronic zohledňuje nejen všechna standardní řešení, ale také zvláštní požadavky jednotlivých průmyslových odvětví. Součástí výrobního programu jsou kromě polohových a procesních senzorů také senzory pro řízení pohybu a bezpečnostní technika, produkty pro průmyslové zpracování obrazu, identifikační systémy a systémy pro mobilní pracovní stroje. Rodinná skupina s více než 7 000 zaměstnanci v 85 zemích světa poctivě a s vysokou kvalitou od roku 1969 vyvíjí, vyrábí a distribuuje senzory, ovládací prvky, software a systémy pro průmyslovou automatizaci a digitalizaci po celém světě.

www.ifm.com/cz

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

SMC je globálním lídrem trhu v oblasti průmyslové automatizace s pneumatickými a elektrickými systémy. Standardní portfolio zahrnuje 12 000 prvků s více než 700 000 variantami, od úpravy stlačeného vzduchu, přes ventily, pohony a elektronické prvky, až po prvky pro vakuum, což umožňuje vyhovět i nejnáročnějším požadavkům automatizace. Společnost SMC byla založena roku 1959 v Tokiu, v Japonsku, jako výrobce filtrů a filtračních vložek ze spékaného bronzu. Nepřetržitý vývoj pneumatických prvků až k sofistikovaným řešením průmyslové automatizace zajistilo SMC celosvětový úspěch. Důkazem je podíl 30% na globálním a 65% na Japonském trhu.
SMC, s hlavním sídlem v Tokiu, má celosvětově přes 400 poboček v 82 zemích na 5 kontinentech. Přes 4 800 prodejních techniků je připraveno poskytnout špičkové poradenství a technickou podporu našim zákazníkům. SMC představuje unikátního globálního dodavatele. Tři roky po sobě bylo SMC zařazeno v magazínu Forbes mezi 100 nejvíce inovativních společností na světě. Díky 35 výrobním závodům a husté prodejní síti garantuje SMC vysokou pružnost dodávek kvalitních a inovativních prvků po celém světě.

www.smc.cz

Spirax Sarco spol. s r.o.

Spirax Sarco spol. s r.o.

Spirax Sarco je přední světový poskytovatel řešení v oblasti paro-kondenzátních systémů působící na českém trhu více než 30 let. Jsme aktivní v pivovarnictví & potravinářství, farmacii & biotechnologii, energetice, zdravotnictví, ale i dalších oborech, kde pára nachází své důležité využití.
Dodáváme vše od dílčích komponent paro-kondenzátních systémů, až po na míru navrhované celky s procesní garancí. Poskytujeme služby v oblasti měření, včetně vzdáleného sběru a vyhodnocování dat, regulace, provádíme diagnostiky odvaděčů kondenzátu a komplexní systémové audity, vedoucí k identifikaci potenciálních úspor zpravidla s rychlou návratností. V neposlední řadě nabízíme různá školení pracovníků nejen pro návrh, instalaci, provoz a údržbu parních systémů, ale i pro identifikaci energetických úspor.

www.spiraxsarco.cz