Hlavní partneři
Techfood s.r.o.
Datex Control Systems s.r.o.
Český svaz pivovarů a sladoven
Partneři
ESONIC a.s.
Logio s.r.o.
M-ex Production s.r.o.
Weidmüller s.r.o.
COGEN Czech
ifm electronic spol. s r.o.
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
Spirax Sarco spol. s r.o.
25.10.2022
Černokostelecký pivovar, Kostelec nad Černými lesy

Odbornou konferenci Energetika v pivovarnictví o aktuální krizi v zásobování energiemi pro pivovary pořádá 25. 10. v Černokosteleckém pivovaru v Kostelci nad Černými lesy společnost Techfood ve spolupráci s Českým svazem pivovarů a sladoven. Zazní prezentace zástupců veřejné správy, dále promluví členové expertní skupiny Českého svazu pivovarů a sladoven pro energetiku a dodavatelé technologií.

Cílem konference je pomoci orientovat se v záplavě informací v tom, co je nyní možné učinit pro plynulé zajištění dodávek energií. Předně tedy informovat účastníky o aktuálních možnostech řešení energetické krize ze strany státu, konkrétních způsobech řešení dodávek energií pro malé, střední a velké pivovary nebo sladovny i seznámení se s nejnovějšími technickými trendy v této oblasti.

Zástupci veřejné správy promluví a nynějších možnostech podpory pro úspory energií v krátkodobém a dlouhodobém výhledu. Členové expertní skupiny svazu budou hovořit o možnostech úspor v provozech a případném využití alternativních zdrojů energií. Dodavatelé technologií se pak zaměří na technickou stránku úspor energií, jejich monitoringu a podobně.

Vzhledem k zaměření a skladbě řečníků je však tato konference vhodná i pro návštěvníky z řad dalších oborů výroby potravin a nápojů.