Generální partner
Techfood s.r.o.
Hlavní partneři
YASKAWA Czech s. r. o.
Partneři
ESONIC a.s.
BeerFoss™ FT Go
ProjectSoft HK a.s.
FILCO, spol. s r.o.
Schoeller Allibert
ControlTech
Pivovar Černá Hora, a.s.
Bucher Denwel, spol. s r.o.
Bottling Printing
Siemens
Balluff
ifm electronic spol. s r.o.
JSP, s.r.o.
Hamilton
Eutit s.r.o.
JUMO Měření a regulace s.r.o.
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
M.A.S. Automation a.s.
9.6.2022
Hotel Sladovna, Černá hora

Podmínky

Výše účastnického poplatku
Účastnický poplatek činí 3,400 Kč + DPH. V případě vyslání 3 a více účastníků z jedné společnosti či organizace lze nárokovat slevu 10 % z celkové částky. Pracovníci pivovarů mohou využít zvýhodněné ceny registrace, více informací u organizátora.

Nárokování vrácení účastnické taxy
Prosíme o pečlivé vyplnění údajů v registračním formuláři, které slouží výhradně pro účely pořádání konference. Na straně účastníka nelze nárokovat škody vzniklé jejich nesprávným vyplněním. Vyvíjíme značné úsilí o kvalitní program bez dodatečných změn, ovšem při změnách nelze nárokovat vrácení účastnického poplatku. Registrační poplatek bude vrácen v případě, že bude konference zrušena, vrácení účastnické taxy bude rovněž umožněno v případě změny datumu konání.

V rámci vládních epidemiologických nařízení se lze odhlásit pokud zjistíte i v den konání, že můžete mít některé z infekčních onemocnění. Pak na konferenci prosím nechoďte a účastnický poplatek Vám bude v plné výši vrácen. Nebudeme Vás ani žádat o doložení pozitivního testu, pouze nás o tom musíte informovat do začátku konání akce, na pozdější odhlášení již nebude brán zřetel.

Využití kontaktních údajů
Kontaktní údaje mohou sloužit pro informování o akcích pořádaných vydavatelem časopisu Automatizace v potravinářství a aktualitách souvisejících s časopisem. Nebudou sloužit pro komerční účely ani nebudou předávány jiným subjektům.

Platební podmínky účastnické taxy
Po vyplnění a zaslání on-line přihlášky obdržíte potvrzení o registraci a fakturu, která je splatná před konáním konference. Při stornování do 10 kalendářních dnů před konáním akce účtujeme částku 600 Kč za storno jednoho účastníka. Při stornování po tomto termínu účtujeme 100 % účastnického poplatku. Toto neplatí při odhlášení z výše uvedených důvodů týkající se případného onemocnění.

Zastoupení
Pokud se osoba uvedená jako účastník nemůže na konferenci dostavit, je možné bezplatně vyslat jiného zástupce.