Generální partner
Techfood s.r.o.
Hlavní partneři
YASKAWA Czech s. r. o.
Partneři
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
LEVEL INSTRUMENTS CZ - LEVEL EXPERT s.r.o.
ifm electronic spol. s r.o.
JUMO Měření a regulace s.r.o.
Bucher Denwel, spol. s r.o.
Rittal s.r.o.
ESONIC a.s.
M-ex Production s.r.o.
Eutit s.r.o.
Murrelektronik CZ, spol. s r.o.
Alfa Laval spol. s r.o.
BeerFoss™ FT Go
Hamilton
VP industry 4.0 s.r.o.
11.5.2023
Panský dvůr Telč

Podmínky

Výše účastnického poplatku
Účastnický poplatek činí 3,400 Kč + DPH. V případě vyslání 3 a více účastníků z jedné společnosti či organizace lze nárokovat slevu 10 % z celkové částky. Návštěvníci z řad pivovarských a dalších oborů výroby potravin a nápojů mohou nárokovat zvýhodněnou cenu registrace, více informací u organizátora.

Nárokování vrácení účastnické taxy
Prosíme o pečlivé vyplnění údajů v registračním formuláři, které slouží výhradně pro účely pořádání konference. Na straně účastníka nelze nárokovat škody vzniklé jejich nesprávným vyplněním. Vyvíjíme značné úsilí o kvalitní program bez dodatečných změn, ovšem při změnách nelze nárokovat vrácení účastnického poplatku. Registrační poplatek bude vrácen v případě, že bude konference zrušena, vrácení účastnické taxy bude rovněž umožněno v případě změny datumu konání.

Využití kontaktních údajů
Kontaktní údaje mohou sloužit pro informování o akcích pořádaných vydavatelem časopisu a internetového portálu Automatizace v potravinářství. Nebudou sloužit pro komerční účely ani nebudou předávány jiným subjektům.

Platební podmínky účastnické taxy
Po vyplnění a zaslání on-line přihlášky obdržíte potvrzení o registraci a fakturu, která je splatná před konáním konference. Při stornování do 7 kalendářních dnů před konáním akce účtujeme částku 600 Kč za storno jednoho účastníka. Při stornování po tomto termínu účtujeme 100 % účastnického poplatku.

Zastoupení
Pokud se osoba uvedená jako účastník nemůže na konferenci dostavit, je možné bezplatně vyslat jiného zástupce.