Generální partner
Techfood s.r.o.
Hlavní partneři
YASKAWA Czech s. r. o.
Partneři
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
LEVEL INSTRUMENTS CZ - LEVEL EXPERT s.r.o.
ifm electronic spol. s r.o.
JUMO Měření a regulace s.r.o.
Bucher Denwel, spol. s r.o.
Rittal Czech, s.r.o.

Partneři

Generální partner

Techfood s.r.o.

Techfood s.r.o.

Zaměřujeme se zvláště na obory produkce potravin a nápojů. Investorům připravujeme návrhy prostorového uspořádání a vhodný výběr nejlepších dodavatelů jednotlivých komponentů. Naši klienti dostávají ideální řešení v závislosti na rozpočtových možnostech. Důraz klademe na adekvátní úroveň automatizace a robotizace s ohledem na aktuální i budoucí výrobní plány.

Pro pivovary rovněž vytváříme ucelené technologické studie, které mají pro investora řadu výhod:
- jsou hlavním podkladem pro technologický i stavební projekt
- jsou klíčovým aspektem pro výběrová řízení na dodavatele technologie i stavby
- stanoví velmi přesně předpokládané investiční náklady bez ohledu na finální výběr dodavatele

Nově jsou společností nabízeny i bubnové sladovny, které v plně automatizovaném režimu vyrábí slad v prvotřídní kvalitě.

www.techfood.cz

Hlavní partneři

YASKAWA Czech s. r. o.

YASKAWA Czech s. r. o.

Společnost Yaskawa byla založena v Japonsku roku 1915 a roboty a jejich příslušenství vyrábí pod značkou MOTOMAN od sedmdesátých let minulého století. V současné době se jedná o jednoho z největších výrobců robotických řešení na světě, který nabízí kompletní ekosystém v oblasti robotiky a automatizace. Kromě samotných robotů vyrábí firma neobyčejně široké portfolio nejrůznějších polohovadel, pojezdů, nebo přímo hotových řešení pro všemožné aplikace. Pro manipulaci s lahvemi má například vlastní řešení AIRGRIP. Roboty Yaskawa paletizují plechovky s pivem, či keg study. Ve filmu Terminátor si můžete všimnout velmi pěkné výrobní linky…

www.cz.yaskawa.eu.com

Partneři

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

SMC je globálním lídrem trhu v oblasti průmyslové automatizace s pneumatickými a elektrickými systémy. Standardní portfolio zahrnuje 12 000 prvků s více než 700 000 variantami, od úpravy stlačeného vzduchu, přes ventily, pohony a elektronické prvky, až po prvky pro vakuum, což umožňuje vyhovět i nejnáročnějším požadavkům automatizace. Společnost SMC byla založena roku 1959 v Tokiu, v Japonsku, jako výrobce filtrů a filtračních vložek ze spékaného bronzu. Nepřetržitý vývoj pneumatických prvků až k sofistikovaným řešením průmyslové automatizace zajistilo SMC celosvětový úspěch. Důkazem je podíl 30% na globálním a 65% na Japonském trhu.
SMC, s hlavním sídlem v Tokiu, má celosvětově přes 400 poboček v 82 zemích na 5 kontinentech. Přes 4 800 prodejních techniků je připraveno poskytnout špičkové poradenství a technickou podporu našim zákazníkům. SMC představuje unikátního globálního dodavatele. Tři roky po sobě bylo SMC zařazeno v magazínu Forbes mezi 100 nejvíce inovativních společností na světě. Díky 35 výrobním závodům a husté prodejní síti garantuje SMC vysokou pružnost dodávek kvalitních a inovativních prvků po celém světě.

www.smc.cz

LEVEL INSTRUMENTS CZ - LEVEL EXPERT s.r.o.

LEVEL INSTRUMENTS CZ - LEVEL EXPERT s.r.o.

Společnost LEVEL INSTRUMENTS CZ - LEVEL EXPERT s.r.o. zastupuje přední světové výrobce měřicích přístrojů, jak v České republice, tak i na Slovensku. Našim cílem je nabízet a dodávat širokou škálu vysoce kvalitních přístrojů určených především pro měření hladin, průtoků, tlaku, teploty a rozhraní kapalin v nejrůznějších průmyslových odvětvích (i v případě vysoce extrémních provozních podmínek). Správně zvolená měřící technika může Vaší firmě přinést mnoho benefitů, a to například ve formě výrazné úspory nákladů na výrobu/provoz (snížení časových prodlev, zamezení chodu naprázdno), zvýšení bezpečnosti provozu (včasná detekce přeplnění, detekce náhlý změn daného média) či usnadnění monitorování stavu a efektivnější vyhodnocování informací.

Všechny naše produkty se vyznačují velmi snadnou instalací, vysokou spolehlivostí a minimálními náklady na údržbu. Nabízené přístroje vyhovují evropským normám, jsou opatřeny příslušnými certifikacemi a splňují požadavky na ochranu životního prostředí.

Měřicí zařízení a technika, kterou dodáváme, se vyznačuje vysokou spolehlivostí a nízkou poruchovostí (a to zejména kvůli dodržování přísných předpisů s ohledem na bezpečnost). Někdy se však může stát, že přístroj nefunguje přesně dle požadavků, je nutné přenastavení nebo zákazník potřebuje rychlou konzultaci. Právě pro tyto případy poskytujeme nepřetržitý servis, a to po dobu 24 hodin 7 dnů v týdnu.

www.levelexpert.cz

ifm electronic spol. s r.o.

ifm electronic spol. s r.o.

Světový leader v oblasti průmyslové senzoriky. Mimořádně rozsáhlé portfolio produktů společnosti ifm electronic zohledňuje nejen všechna standardní řešení, ale také zvláštní požadavky jednotlivých průmyslových odvětví. Součástí výrobního programu jsou kromě polohových a procesních senzorů také senzory pro řízení pohybu a bezpečnostní technika, produkty pro průmyslové zpracování obrazu, identifikační systémy a systémy pro mobilní pracovní stroje. Rodinná skupina s více než 7 000 zaměstnanci v 85 zemích světa poctivě a s vysokou kvalitou od roku 1969 vyvíjí, vyrábí a distribuuje senzory, ovládací prvky, software a systémy pro průmyslovou automatizaci a digitalizaci po celém světě.

www.ifm.com/cz

JUMO Měření a regulace s.r.o.

JUMO Měření a regulace s.r.o.

JUMO je jedním z vedoucích výrobců v oblasti průmyslových senzorů a automatizační techniky. Naše inovované spektrum produktů zahrnuje celý řetězec od senzorů až po automatizační řešení pro teplotu, tlak, analýzu kapalin, průtok, hladinu a vlhkost. JUMO si vždy klade za cíl nabídnout zákazníkům po celém světe optimální řešení ve věcech procesního zabezpečení, efektivity energie a optimalizace nákladů.

www.jumo.cz/

Bucher Denwel, spol. s r.o.

Bucher Denwel, spol. s r.o.

V lednu 2022 jsme se stali součástí švýcarské společnosti Bucher Unipektin, předního světového výrobce filtračních technologií pro pivovary, procesních jednotek i kompletních linek pro separaci pevných látek a kapalin, získávání a úpravu ovocných šťáv a výrobu koncentrátů, která patří do strojírenského holdingu Bucher Industries.

Díky tomuto spojení jsme získali silného zahraničního partnera pro další rozvoj, který rozšířil naše možnosti vyrábět a instalovat specializovaná zařízení i technologie a dodávat komplexní řešení pro studený blok pivovaru. Bez ohledu na to, zda se jedná o ruční, poloautomatický nebo plně automatizovaný systém, vždy budete využívat bezpečné technologie ohleduplné k životnímu prostředí a řešení, která jsou optimalizovaná na potřeby konkrétního provozu, zvyšující efektivitu výroby od prvního dne uvedení do provozu.

Tým projektantů a procesních inženýrů zajišťuje audity, základní i prováděcí projekty, podklady pro výběrová řízení, studie proveditelnosti i technologická řešení na míru.
Technologové a kvalifikovaní technici jsou vždy připraveni poskytnout konzultace, technickou podporu, či servisní zásah.

Naší prioritou zůstává spokojenost našich zákazníků a tento cíl budeme naplňovat i pod názvem Bucher Denwel.

www.bucherdenwel.com 

Rittal Czech, s.r.o.

Rittal Czech, s.r.o.

Společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH & Co. KG, předního světového poskytovatele systémových řešení pro výrobu rozváděčů, rozvod proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Řešení společnosti Rittal nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, oblasti výroby nápojů a potravin, IT a telekomunikací.

www.rittal.cz

Mediální partneři

Automatizace v potravinářství

Automatizace v potravinářství

Odborný portál Automatizace v potravinářství je určen producentům potravin a nápojů a svým jednostranným zaměřením na tento progresivní a stále rostoucí segment je zároveň jediným svého druhu v České republice a na Slovensku. 

www.prumyslovaautomatizace.com