Generální partner
Techfood s.r.o.
Hlavní partneři
YASKAWA Czech s. r. o.
Partneři
ESONIC a.s.
Bottling Printing
Siemens
Balluff
ifm electronic spol. s r.o.
JSP, s.r.o.
Hamilton
CHEOPS spol. s r.o.
Murrelektronik CZ, spol. s r.o.
Anton Paar Czech Republic s.r.o.
JUMO Měření a regulace s.r.o.
KUKA
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
Bucher Denwel, spol. s r.o.

Podmínky

Výše účastnického poplatku
Účastnický poplatek činí 2,900 Kč + DPH. V případě vyslání 3 a více účastníků z jedné společnosti či organizace lze nárokovat slevu 10 % z celkové částky. Pracovníci pivovarů mohou využít zvýhodněné ceny registrace, více informací u organizátora.

Nárokování vrácení účastnické taxy
Prosíme o pečlivé vyplnění údajů v registračním formuláři, které slouží výhradně pro účely pořádání konference. Na straně účastníka nelze nárokovat škody vzniklé jejich nesprávným vyplněním. Vyvíjíme značné úsilí o kvalitní program bez dodatečných změn, ovšem při změnách nelze nárokovat vrácení účastnického poplatku. Registrační poplatek bude vrácen v případě, že bude konference zrušena, vrácení účastnické taxy bude rovněž umožněno v případě změny datumu konání.

V rámci vládních epidemiologických nařízení se lze odhlásit pokud zjistíte i v den konání, že můžete mít některé z infekčních onemocnění. Pak na konferenci prosím nechoďte a účastnický poplatek Vám bude v plné výši vrácen. Nebudeme Vás ani žádat o doložení pozitivního testu, pouze nás o tom musíte informovat do 17. 6., na pozdější odhlášení již nebude brán zřetel.

Využití kontaktních údajů
Kontaktní údaje mohou sloužit pro informování o akcích pořádaných vydavatelem časopisu Automatizace v potravinářství a aktualitách souvisejících s časopisem. Nebudou sloužit pro komerční účely ani nebudou předávány jiným subjektům.

Platební podmínky účastnické taxy
Po vyplnění a zaslání on-line přihlášky obdržíte potvrzení o registraci a fakturu, která je splatná před konáním konference. Při stornování do 10 kalendářních dnů před konáním akce účtujeme částku 600 Kč za storno jednoho účastníka. Při stornování po tomto termínu účtujeme 100 % účastnického poplatku.

Zastoupení
Pokud se osoba uvedená jako účastník nemůže na konferenci dostavit, je možné bezplatně vyslat jiného zástupce.