14.4.2016
Hotel U Sládka, Chodová Planá

Konferenční prostory hotelu U sládka v pivovaru Chodovar v Chodové Plané se 14. dubna 2016 stanou místem setkání pivovarských profesionálů z Česka, Slovenska, Rakouska a Německa. Hlavním tématem bude potenciál technologického rozvoje pivovarských provozů v následujících letech. Konferenci organizuje vydavatel časopisu Automatizace v potravinářství ve spolupráci se Sdružením pro podporu Českého piva.

Konferenční prostory hotelu U sládka v pivovaru Chodovar v Chodové Plané se 14. dubna 2016 stanou místem setkání pivovarských profesionálů z Česka, Slovenska, Rakouska a Německa. Redakce časopisu Automatizace v potravinářství ve spolupráci se Sdružením pro podporu Českého piva zde organizuje 6. ročník konference Automatizace a modernizace pivovarů 2016, poprvé s rozšířenou mezinárodní účastí. Jednacími jazyky budou čeština a němčina a do obou jazyků bude pro zájemce k dispozici simultánní tlumočení do sluchátek. Budou zde prezentace pivovarských osobností a dodavatelských společností, kteří představí technologické trendy budoucnosti tohoto oboru.

Hlavním tématem bude potenciál technologického rozvoje pivovarských provozů v následujících letech.

V rámci programu bude možnost navštívit s průvodcem prostory pivovaru Chodovar, jehož historie sahá až do roku 1573 a shlédnout tamní výrobních technologie. Samotný hotel U sládka pak disponuje komfortním ubytováním s pravými pivními lázněmi, welness centrem s bazénem, saunou nebo masážemi.

Pro zahraniční hosty se rovněž naskýtá atraktivní možnost spojit účast na konferenci s pobytem v nedalekých slavných lázeňských destinacích Mariánské lázně a Karlovy Vary. Jen necelé dvě hodiny jízdy autem od místa konání konference se pak nalézá hlavní město České republiky Praha.

Tématické okruhy
- možnosti dodavatelů při automatizaci a modernizaci pivovarů
- vývoj automatizace výroby umožňující zachování původní receptury a tradičního způsobu vaření piva
- investiční záměry provozovatelů pivovarů
- servis pivovarských zařízení
- trendy evropského pivovarství
- možnosti automatizace minipivovarů

Cílová skupina
- majitelé, manažeři a technický personál pivovarů
- dodavatelé pivovarnických technologií
- zájmová sdružení
- zástupci státní správy
- výzkumní pracovníci
- zástupci školství

Moderuje:
Ing. Jaromír Fiala, Ph.D.