Potraviny 2023

Konference Redakce doporučuje
Potraviny 2023
Potraviny 2023

Jubilejní 10. ročník konference Potraviny 2023 se ponese v duchu motta letošního roku: Zachování konkurenceschopnosti potravinářského průmyslu. Programu se letos soustředí zejména na technologické možnosti pro zmírnění dopadů energetické krize, vysoké inflace a drahých úvěrů.

Právě potravinářský a nápojový průmysl se ukázal být vlivem všech dopadů poslední krize nejzranitelnější. Jednou z cest, jak dosáhnout zachování konkurenceschopnosti je vhodná a včasná modernizace provozů. Klíčovou roli pak hrají nástroje automatizace, robotizace a zejména digitalizace.

Součástí letošního ročníku není jen konference, ale také exkurze do pivovaru Bernard a následný večerní networking s bonusovou diskuzí a rautem přímo v prostorách pivovaru.

V rámci programu vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajícími se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci výrobních podniků s případovými studiemi a představitelé oborových organizací. Chybět nebude výstavní prostor, kde bude místo pro kontakt s účastníky a individuální jednání.

Cílovou skupinou jsou posluchači zastupující výrobní firmy z oblasti výroby léčiv, pomocných látek, doplňků stravy, sportovní výživy, vakcín a segmentů potravinářského průmyslu.

Jak vypadal jeden z předchozích ročníků konference: https://www.youtube.com/watch?v=01L7LxsOvpA 

Datum konání:
21.9.2023
Místo konání:
Humpolec
Pořadatel:
Trade Media International, s. r. o.
Zapnout upozornění e-mailem nebo SMS
Zpět na akce
▲ Nahoru
Firmě A.W., která vyrábí olomoucké tvarůžky, loni vzrostly tržby i zisk