NORGREN

Firma vyrábí kompletní sortiment pneumatických, hydraulických prvků a systémů jako jsou pneumatické válce, ventily, úpravy vzduchu, vakuové prvky, tlakové spínače, šroubení, hadice a další.

Produkty a služby:
Firma vyrábí kompletní sortiment pneumatických, hydraulických prvků a systémů jako jsou pneumatické válce, ventily, úpravy vzduchu, vakuové prvky, tlakové spínače, šroubení, hadice, příslušenství použitelné i pro oblasti s extrémním zatížením teplotním, tlakovým, vibračním, agresivních medií a nebezpečím exploze. Vyvíjí speciální provedení určené přímo pro každou aplikaci.“

Popis činnosti:
NORGREN JE PŘEDNÍ SVĚTOVÁ FIRMA V TECHNOLOGII ŘÍZENÍ POHYBU A MÉDIÍ
Úzce spolupracuje se zákazníky, abychom získali hlubší znalosti jejich potřeb.

INOVACE A TECHNICKÁ DOKONALOST
Čtyři technická střediska propojená zkušenostmi odborných technických týmů poskytují rozsáhlé zdroje a odborné znalosti odvětví.

VYSOCE VÝKONNÉ VÝROBKY
Společnost má velké portfolio výrobků a technologií pro řízení médií a pohybu světové třídy. Dodává je zákazníkům buď jednotlivě, nebo ve výkonné kombinaci "ze skladu" nebo upravené podle přání.

LOKÁLNÍ SERVIS
Naše globální stopy včetně odborných znalostí a key account managementem ve strategických zeměpisných oblastech umožňují podporovat zákazníky, ať jsou kdekoli.“

Sídlo:
IMI International - Norgren, Nádražní 68, 564 01 Žamberk, CZ
Obchodník:
Ing. Lumír Biskup
Telefon:
Zpět na katalog
▲ Nahoru
Automatizace a modernizace pivovarů 2020