Případová studie Komerční prezentace

Silnější kombinace technologií

29.02.2012 15:03:10

Optimalizované výrobní procesy v celém řetězci vytváření hodnot jsou základem budoucnosti podnikání. Zde je ukryt ještě obrovský potenciál pro zvyšování výkonu a snižování cen. Řešení pro zpracování obrazu k tomu dodávají rozhodující impulsy.

Ze čtyř jednotlivých obrazů získaných při různých pozicích kamery vytváří OmniView dokonalý celkový pohled v rozsahu 360° na etiketu láhve na válci láhve.

Kdo byl jako dodavatel systémů a systémový integrátor koncentrován jen na jedno odvětví, mohl být v krizi zvlášť tvrdě postižen poklesem zakázek. Rychlé přesedlání na jiné odvětví je však sotva možné, protože není možno se tak rychle přeorientovat na specifické požadavky určitého odvětví. Ten, kdo již byl nastaven na širší záběr, disponuje také specifickými know-how pro větší šířku pásma: Kromě aplikační zkušenosti a použití odpovídající komponentové technologie hardwaru a softwaru nejde nakonec jen o efektivní spojení s nejrůznějšími oblastmi automatizace a podnikové komunikace.  

Co se týče bezpečnosti investice, je pro koncového uživatele řešení strojového vidění stále významnější, když je mu nabízena standardizace komponent hardwaru a softwaru. Řešení pro zpracování obrazu tohoto druhu spolehlivě zapadající do struktury systému a komponent zjednodušuje rozhodujícím způsobem vytvoření vlastního know-how a snižuje náročnost údržby. Zpracování obrazu nabývá při optimalizaci výrobních procesů stále větší závažnost. Zvyšuje se pružnost a minimalizují se náklady.  

Úspěšnější kombinace odvětví a technologií

Systematické znalosti od detailu až po celek, to je firemní filosofie partnerských systémových integrátorů (PSI - Partner System Integrator) firmy Cognex. Proto podnik úzce spolupracuje s mnoha mezinárodními podniky z nejrůznějších odvětví. Oficiální PSI (Partner System Integrator) firmy Cognex se mohou opřít nejen o velmi široké do sebe zapadající portfolio komponent hardwaru a softwaru pro zpracování obrazu, ale mají také přístup k ohromnému objemu technologických znalostí a k rozs&aacu

Zemědělci bojují s dopady koronaviru, pomoci jim může digitalizace

↑ nahoru