Pivovarství

Richard Procházka je novým výrobním ředitelem jihlavského pivovaru

10.12.2014 12:11:29

Pivovar Jihlava má od 1. 12. 2014 nového výrobního ředitele - sládka. Jaromíra Kalinu, který na této pozici pracoval v posledních letech, nahradí jeho dlouholetý kolega Richard Procházka. Důvodem změny je dočasné uvolnění Jaromíra Kaliny do funkce náměstka primátora na jihlavském magistrátu, kam byl zvolen po letošních komunálních volbách.

Richard Procházka vystudoval technologii potravin na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. Ve své profesní dráze je od samého začátku věrný jihlavskému pivovaru. „Do Pivovaru Jihlava jsem před čtrnácti lety nastoupil na pozici vedoucího laboratoře. Později mi přibyly povinnosti podsládka. Nyní jsem dostal příležitost, vykonávat funkci výrobního ředitele a sládka. Je to pro mne velká výzva a čest,“ říká Richard Procházka.

Jaromír Kalina k jeho jmenování dodává: „Věřím, že Richard naváže na všechno pozitivní, co jsme zde v Jihlavě v posledních letech společně udělali. Především, že bude pokračovat v poctivosti pivovarského řemesla a bude se i v budoucnu starat o dobrou pověst piva Ježek“.

http://www.pivovary-lobkowicz.cz/

Zemědělci bojují s dopady koronaviru, pomoci jim může digitalizace

↑ nahoru