Rakouský výrobce obalových systémů plánuje investici ve Slušovicích

Aktuality

Rakouský výrobce obalových systémů plánuje investici ve Slušovicích

26.06.2013 11:24:00

CARDBOX Packaging Holding začal plánovat svou expanzi spolu s firmou Greiner Packaging, jedním z vedoucích evropských výrobců obalových systémů. Na novém místě v Zádveřicích/Slušovicích v České republice se otevře dodavatelský řetězec pro jogurtové kelímky. „Firma Greiner Packaging International vyznává slogan „do the innovation“, říká Kenneth Boldog, vedoucí divize. „Inovativní myšlenky budou dále rozvíjeny spolu s firmou CARDBOX Packaging a bude se jednat o obaly pro náročnější klientelu“.

V nové výrobní hale bude pracovat 25 zaměstnanců s těmi nejmodernějšími stroji. K tomu se bude investovat ještě do strojů na zpracování, které kromě jiného umožňují produkovat letáky. Díky tomu mohou firmy vstoupit na trh s kosmetikou a nabídnou kombinaci skládacích kartonových krabiček spolu s příbalovými letáky. „S tímto vybavením jsme na technologické špici. Současně nabízíme našim zákazníkům inovativní řešení s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.“ Výrobní hala bude zařízena podle mezinárodních hygienických norem.„ Za krátkou dobu také dostaneme certifikáty ISO, FSC a BRC“, vysvětluje Klaus Hockl, ředitel společnosti CARDBOX Packaging.

„Nejmodernější technika a fundované know-how je základem naší expanzivní strategie“, říká ředitel společnosti CARDBOX Packaging Klaus Hockl. „Garancí pro úspěch v této strategii je to, že jsme si našli vhodného partnera pro spolupráci. Greiner Packaging je společnost, která je blízko zákazníkovi a vyznačuje se svou inovativností.“

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraničního zastoupení MPO ve Vídni.

Zemědělci bojují s dopady koronaviru, pomoci jim může digitalizace

↑ nahoru