Produktové novinky

Nová verze zenon 7.20: HMI/SCADA software pro inteligentní továrny

Nová verze zenon 7.20: HMI/SCADA software pro inteligentní továrny

30.06.2015 00:47:00

Na trhu je nyní zenon verze 7.20 a je plně v souladu s efektem „inteligentní továrny“. Tento software umožňuje uživatelům provádět cílené analýzy, smysluplně vyhodnocovat velké objemy dat a poskytuje všechny důležité informace, a to kdykoli a kdekoli. Kromě toho poskytuje na umístění nezávislé a škálovatelné cloudové řešení založené na systému zenon a technologiích společnosti Microsoft. Díky možnosti připojení do Microsoftu Azure lze se systémem zenon 7.20 vybudovat nákladově velice efektivní a vysoce škálovatelnou cloudovou infrastrukturu.

Toto cloudové řešení umožňuje shromažďovat historické, ale také on-line informace, porovnávat je a zobrazovat v podobě přehledných dashboardů. Výhodou je fakt, že společnosti mohou takto získat přístupy například do energetického managementu, OEE atd. na vysoké úrovni. Aby bylo možné archivovat velké množství dat, která jsou generována bezpečně a v souladu se zákonem, je nabízeno další řešení nesoucí název Big Data Solution. Toto ergonomické řešení kombinuje zenon s Microsoft technologií Store Simple (CiS) a Microsoft Azure. Data jsou nejdříve uložena na HW zařízení v interní síti (CiS) a poté převedena do Azure cloudu, kde jsou archivována.

Nová verze zenonu Everywhere je k dispozici pro iOS, Android, Windows Phone a Windows tablet. Zenon verze 7.20 dále nabízí komplexní podporu HTML 5 a tím zjednodušuje tvorbu rozhraní HMI (člověk–stroj) s využitím různých platforem a zařízení. Nová aplikace „Notifier“ pro Android optimalizuje a zjednodušuje potvrzení alarmů.

http://www.kropf-solutions.com/cs/

Zemědělci bojují s dopady koronaviru, pomoci jim může digitalizace

↑ nahoru