Marko Vitelj předsedou představenstva Podravka - Lagris

31.07.2017 14:57:37

Praha, 31.7.2017 – Předsedou představenstva společnosti Podravka - Lagris a.s., která je českým zastoupením mezinárodní potravinářské skupiny Podravka, se od 1. července 2017 stal dosavadní ředitel marketingu Marko Vitelj. Předcházející předseda představenstva Dalibor Kezele se vrátil do mateřské skupiny Podravka v Chorvatsku.

Marko Vitelj (32) absolvoval Vysokou školu ekonomie a managementu v Záhřebu a v roce 2009 nastoupil jako projektový manažer do skupiny Podravka v chorvatské Koprivnici. Následně od roku 2014 působil jako ředitel marketingu pro český a slovenský trh.

V České republice Podravka prodává své výrobky prostřednictvím dceřiné společnosti Podravka - Lagris a.s. V ČR a SR se výrobky Vegeta prodávají z legislativních důvodů pod značkou Podravka. Univerzální kořenící směs Podravka si na českém trhu udržuje vedoucí postavení. Skupina Podravka dodává na český trh kromě kořenících směsí také rýži, luštěniny a směsi na přípravu bramborových příloh Lagris (tato značka je od roku 2002 součástí skupiny Podravka), rajčatové produkty a směs Ajvar pod značkou Podravka. V České republice Podravka provozuje balírnu rýže a luštěnin, kde zaměstnává 150 pracovníků.

www.podravka.cz

Zemědělci bojují s dopady koronaviru, pomoci jim může digitalizace

↑ nahoru