KCT Data se představí na AMPERu 2013

28.02.2013 08:23:24

KCT Data, s.r.o., přední česká společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti podnikových informačních systémů, se představí na mezinárodním veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2013, který se uskuteční ve dnech 19. – 22. března 2013 na výstavišti Brno.

Společnost KCT Data se letošního veletrhu AMPER zúčastní jako spoluvystavovatel rakouské firmy COPA DATA GmbH, se kterou uzavřela strategické partnerství v oblasti vizualizace výrobních dat. KCT Data, s.r.o. se zde bude prezentovat i jako autorizovaný partner společnosti SAP.

Návštěvníci veletrhu se na stánku KCT Data budou mít možnost seznámit s HMI/ SCADA softwarem Zenon 7 a jeho integrací do podnikového informačního systému SAP, dozví se i o jeho nasazení v průmyslu. Produktová řada HMI/SCADA systému Zenon je celosvětovou špičkou v oboru. Pomáhá jak výrobním a provozním ředitelům, manažerům údržby a vedoucím pracovníkům výroby, tak celé firmě ke zvýšení efektivity a tím i úspoře finančních prostředků. Zájemci si tento software budou moci na místě vyzkoušet, vznést dotazy či připomínky a konzultovat je přímo se zástupci společnosti. KCT Data, s.r.o. naleznete v hale V ve stánku pod označením 069.

www.kctdata.cz

Zemědělci bojují s dopady koronaviru, pomoci jim může digitalizace

↑ nahoru