Katalog dodavatelů

Přidat firmu

Nevíte, který dodavatel je nejlepší pro Váš projekt? Kontaktujte společnost Techfood, rádi pomůžeme.

ADIS CZ, s.r.o.

Dodavatel zařízení pro aplikaci tavných a disperzních lepidel určených k uzavírání obalů v automatizované výrobě průmyslový,ch lepidel pro strojní aplikaci a aj.

Číst dále ›
APP Moravia s.r.o.

APP Moravia s.r.o.

Společnost se zabývá činností v oblasti automatizace průmyslových procesů, zejména potravinářských technologií. Nabízíme technologie CIP, pastéry, UHT, membránové filtrace a další.

Číst dále ›

Aquila TS s.r.o.

Činnost firmy je zaměřena na vývoj a dodávky ERP systémů a poskytování veškerých služeb s implementací, údržbou a rozvojem těchto systémů.

Číst dále ›

Atrima spol. s r.o.

Společnost ATRIMA spol. s r.o. je zaměřena na vývoj, projekci, výrobu a realizaci manipulačních a dopravních zařízení, která jsou konstruována dle požadavků zákazníků.

Číst dále ›

AUTMES s.r.o. - průmyslová automatizace

Průmyslová automatizace, Industry 4.0, IIoT a výrobní informační systémy MES. Dodáváme a konfigurujeme řídicí, vizualizační a MES systémy firem Siemens, Rockwell Automation a AVEVA / Wonderware.

Číst dále ›

AXIMA, spol. s r. o.

Společnost provozuje velkoobchod elektrotechnickým materiálem pro průmyslovou automatizaci s technickou podporou.

Číst dále ›
B+R automatizace, spol. s r.o.

B+R automatizace, spol. s r.o.

Hlavními produkty firmy jsou řídicí systémy, PLC, vizualizace, pohony, vstupy, operátorské panely, sběrnice a systémy procesního řízení pro nejrůznější obory průmyslové výroby.

Číst dále ›
Balluff CZ s.r.o.

Balluff CZ s.r.o.

Balluff si osvojil celou řadu technologií s velmi různorodými a inovativními funkčními principy zahrnující prvotřídní systémy pro snímáni a měřeni polohy, průmyslovou identifikaci, bezpečnost a kamero

Číst dále ›

Barco, s.r.o.

Systémy automatická identifikace na bázi RFID a čárových kódů, WMS systémy pro řízení skladů a skladovou evidenci, řešení pro tisk a snímání čárových kódů, etikety a štítky pro potravinářský průmysl.

Číst dále ›
Bílek Filtry, s.r.o.

Bílek Filtry, s.r.o.

Česká společnost Bílek Filtry, s.r.o. se více než 20 let zabývá výrobou a instalací průmyslových filtrů a sanitačních stanic CIP převážně pro potravinářský průmysl.

Číst dále ›
Automatizace a modernizace pivovarů 2020

↑ nahoru