Katalog dodavatelů

Přidat firmu

Alvey Manex a.s.

Alvey Manex a.s.

Specialista v oboru paletizace, interní logistiky produktů i palet a automatizace skladů. Zakázkové projekty na klíč. 50 let zkušeností.

Číst dále ›

Aquila TS s.r.o.

Činnost firmy je zaměřena na vývoj a dodávky ERP systémů a poskytování veškerých služeb s implementací, údržbou a rozvojem těchto systémů.

Číst dále ›

Atrima spol. s r.o.

Společnost ATRIMA spol. s r.o. je zaměřena na vývoj, projekci, výrobu a realizaci manipulačních a dopravních zařízení, která jsou konstruována dle požadavků zákazníků.

Číst dále ›

AXIMA, spol. s r. o.

Společnost provozuje velkoobchod elektrotechnickým materiálem pro průmyslovou automatizaci s technickou podporou.

Číst dále ›
B+R automatizace, spol. s r.o.

B+R automatizace, spol. s r.o.

Hlavními produkty firmy jsou řídicí systémy, PLC, vizualizace, pohony, vstupy, operátorské panely, sběrnice a systémy procesního řízení pro nejrůznější obory průmyslové výroby.

Číst dále ›

Barco, s.r.o.

Systémy automatická identifikace na bázi RFID a čárových kódů, WMS systémy pro řízení skladů a skladovou evidenci, řešení pro tisk a snímání čárových kódů, etikety a štítky pro potravinářský průmysl.

Číst dále ›
Bílek Filtry, s.r.o.

Bílek Filtry, s.r.o.

Česká společnost Bílek Filtry, s.r.o. se více než 20 let zabývá výrobou a instalací průmyslových filtrů a sanitačních stanic CIP převážně pro potravinářský průmysl.

Číst dále ›
Cognex

Cognex

Společnost Cognex Corporation navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět“.

Číst dále ›
COMPAS automatizace, spol. s r.o.

COMPAS automatizace, spol. s r.o.

COMPAS automatizace je česká inženýrsko-dodavatelská společnost, která nabízí řešení průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů MES na platformě nejmodernějších řídicích a IT technologií.

Číst dále ›

DARTECH, s.r.o.

Všeobecný vývoj software pro řídicí systémy Siemens, od programovatelných relé LOGO!, přes PLC řady S7-300, S7-400, po S7-1200 a S7-1500. - vývoj vlastního řídicího systému pro potravinářský průmysl.

Číst dále ›
Plně automatizovaný pivovar v Podněstří se zrodil v režii české a slovenské spolupráce

↑ nahoru