Katalog dodavatelů

Přidat firmu

ADIS CZ, s.r.o.

Dodavatel zařízení pro aplikaci tavných a disperzních lepidel určených k uzavírání obalů v automatizované výrobě průmyslový,ch lepidel pro strojní aplikaci a aj.

Číst dále ›
APP Moravia s.r.o.

APP Moravia s.r.o.

Společnost se zabývá činností v oblasti automatizace průmyslových procesů, zejména potravinářských technologií. Nabízíme technologie CIP, pastéry, UHT, membránové filtrace a další.

Číst dále ›

Aquila TS s.r.o.

Činnost firmy je zaměřena na vývoj a dodávky ERP systémů a poskytování veškerých služeb s implementací, údržbou a rozvojem těchto systémů.

Číst dále ›

Atrima spol. s r.o.

Společnost ATRIMA spol. s r.o. je zaměřena na vývoj, projekci, výrobu a realizaci manipulačních a dopravních zařízení, která jsou konstruována dle požadavků zákazníků.

Číst dále ›

AXIMA, spol. s r. o.

Společnost provozuje velkoobchod elektrotechnickým materiálem pro průmyslovou automatizaci s technickou podporou.

Číst dále ›
B+R automatizace, spol. s r.o.

B+R automatizace, spol. s r.o.

Hlavními produkty firmy jsou řídicí systémy, PLC, vizualizace, pohony, vstupy, operátorské panely, sběrnice a systémy procesního řízení pro nejrůznější obory průmyslové výroby.

Číst dále ›

Barco, s.r.o.

Systémy automatická identifikace na bázi RFID a čárových kódů, WMS systémy pro řízení skladů a skladovou evidenci, řešení pro tisk a snímání čárových kódů, etikety a štítky pro potravinářský průmysl.

Číst dále ›
Bílek Filtry, s.r.o.

Bílek Filtry, s.r.o.

Česká společnost Bílek Filtry, s.r.o. se více než 20 let zabývá výrobou a instalací průmyslových filtrů a sanitačních stanic CIP převážně pro potravinářský průmysl.

Číst dále ›

BUSCH Vakuum s.r.o.

Společnost Busch Vakuum s.r.o. je čelním výrobcem vývěv, dmychadel a kompresorů na světě. Produktové portfolio zahrnuje řešení pro vakuové i přetlakové technologie ve všech průmyslových odvětvích.

Číst dále ›
Cognex

Cognex

Společnost Cognex Corporation navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět“.

Číst dále ›
Expozice Automatizace v potravinářství na Salimě 2018

↑ nahoru