Zpracování komodit

Indonésie - největší výrobce palmového oleje

14.10.2014 11:29:45

Indonésie je jedním z největších producentů palmového oleje. Spolu z Malajsií vyprodukuje celých 87 % světové produkce tohoto rostlinného tuku. Je tedy zřejmé, že tento, dá se říci sám o sobě průmyslový obor, představuje obrovský obchodní potencionál. Šíře strojírenských výrobků a zařízení, které mají možnost využít obchodních příležitostí v oboru je opravdu široká. Od zařízení na zpracování produktů, následné skladování a transport.
Největší událostí pro producenty palmového oleje a s tím spojených navazujících oborů je mezinárodní veletrh INPALME (International Palm Oil Exhibiton), který se v roce 2015 bude konat od 23.-25. dubna v Medanu, Severní Sumatra. Jedná se o každoroční výstavu a detaily možno hledat na www.palmoilexhibition.com.

Další možností, jak oslovit firmy z tohoto oboru, skýtá příležitost inzerovat prostřednictví firmy International Network Advertising www.palmoil.co.id, která vydává magazín PIBI POP. Ten vychází 1x ročně a je distribuován všem potencionálním zákazníkům následně zdarma. Uzávěrka příštího čísla na rok 2015 je 31.12.2014.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Jakartě.

Zemědělci bojují s dopady koronaviru, pomoci jim může digitalizace

↑ nahoru