Firemní dobrovolnictví se v ROSSu stalo tradicí, zaměstnanci pomohli hendikepovaným

Aktuality

Firemní dobrovolnictví se v ROSSu stalo tradicí, zaměstnanci pomohli hendikepovaným

10.05.2013 18:51:00

I letos zaměstnanci ROSS podpořili dobrovolnickou prací neziskový sektor. Již čtvrté firemní dobrovolnictví proběhlo v sobotu 4. května na Modletíně v Železných horách v areálu občanského sdružení Beneditkus, které zde v areálu bývalé fary buduje bydlení pro hendikepované.


Akce se z ROSSu zúčastnilo celkem jedenáct lidí. Společnými silami se během jednodenní akce podařilo provést elektroinstalaci v jedné z nových budov a vybetonovat základy plotu po severní straně areálu. Za to patří velký dík všem účastníkům akce: Janě Charvátové, Janě Blažkové, Zdeně Strykové, Jiřímu Zlatovi, Petru Prchalovi, Adamu Kneblíkovi, Liboru Jarošovi, Janu Tirmantingerovi, Pavlu Choutkovi a Romanu Strykovi. Z lidí mimo ROSS se akce zúčastnili Monika Švarcová a Lukáš Chalupa.
Redakce časopisu Automatizace v potravinářství podporuje projekty, které firmy realizují pro dobročinné účely, protože se domníváme, že pomoc těmto aktivitám je jedním z úkolů, která by měla média plnit. Pokud i vy máte v plánu či jste již realizovali podobný projekt v rámci vaší společnosti, rádi o vaší aktivitě informujeme naše čtenáře.

Autor: ROSS holding a redakce Automatizace v potravinářství

Společnost ROSS Holding
V současné době je ROSS Holding stavebně technologickou společností působící jak v České Republice, tak na mezinárodní úrovni s ročním obratem přibližně 1 miliarda korun. ROSS realizuje zakázky v oblasti staveb občanské vybavenosti, průmyslových staveb, technologických celků a energetiky. Stálé zastoupení má na Slovensku, v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, v Gruzii a v Mongolsku. Společnost úspěšně realizovala projekty v Evropě, například v Irsku, Francii, Polsku, Rakousku, Slovensku, ale i v zemích jako je Čína, Severní Korea, Japonsko, Afghánistán, Mexiko nebo Tunisko.
www.ross.cz

Občanské sdružení Benediktus
Občanské sdružení Benediktus je sdružení lidí, kteří na základě křesťanských hodnot žijí život ve společenství zdravých lidí a lidí s postižením. Skrze vztahy v tomto společenství se snaží odkrývat hluboké životní hodnoty a jedinečnost každého člověka. Posláním je pomáhat lidem s postižením poznávat a využívat jejich dary a objevovat radost z přátelství, ukazovat na vnitřní bohatství těchto lidí ostatním.
www.benediktus.org

Automatizace a modernizace pivovarů 2020

↑ nahoru