FANUC nabízí bezplatnou zkušební verzi softwarových programů

Aktuality Komerční prezentace

FANUC nabízí bezplatnou zkušební verzi softwarových programů

30.05.2020 06:33:00

COVID-19 představuje výzvu pro průmyslové společnosti po celém světě. Mnoho továren je zcela zastaveno nebo produkuje s omezenými kapacitami, zaměstnanci pracují na směny nebo z domácí kanceláře. Dochází pouze k postupnému návratu na pracoviště. Bez ohledu na závažnost situace je nyní čas připravit výrobu a zaměstnance na dobu po pandemii, protože jedna věc se zdá být jistá již nyní: účinnost a flexibilita výroby i know-how zaměstnanců určí přežití společností.

Aby FANUC podpořil řešení tohoto úkolu, nabízí všem, kteří mají zájem a chtějí přispět k úspěšnému restartu společností, své simulační softwarové programy ROBOGUIDE a CNC GUIDE jako bezplatné zkušební verze do konce září 2020. Registraci lze snadno provést na webové stránce FANUC Europe.

„Současná situace je pro většinu průmyslových odvětví velmi obtížná, ale ti, kteří se nyní začínají připravovat na další fázi, budou mít jednoznačně výhodu a FANUC se bude snažit tyto zákazníky podpořit,“ říká Shinichi Tanzawa, prezident a generální ředitel FANUC Europe Corporation. Samotný FANUC od vypuknutí pandemie zvýšil počet e-learningů a webinářů pro více než 1600 svých zaměstnanců v Evropě. Také pro zákazníky po celé Evropě byla vytvořena řada webinářů s tématikou průmyslové automatizace. FANUC nyní zintenzivňuje svou činnost a nabízí bezplatnou zkušební verzi svých simulačních softwarových programů ROBOGUIDE a CNC GUIDE.

Automatizace a modernizace pivovarů 2020

↑ nahoru