Hlavní partner

CHEOPS spol. s r.o.

CHEOPS spol. s r.o.

Společnost CHEOPS spol. s r.o. byla založena v roce 1992.  Za dobu své existence si vybudovala základnu pro výrobu a vývoj nových strojů a zařízení, a to především pro potravinářský průmysl.

Výrobní program: linky na plnění KEGů, linky na plnění do skla a PET lahví, linky na plnění PET One-Way-KEGů, technologické celky - CIP stanice, paletizace, depaletizace, stohovač palet, myčky a myčkoplniče, triblok, balící linky, nádrže, vkladače / vykladače, balení do krabic, zařízení pro minipivovary, zakázková výroba

https://www.cheops-chotebor.cz

Partneři

B+R automatizace, spol. s r.o.

B+R automatizace, spol. s r.o.

„Perfection in automation" aneb dokonalost v automatizaci znamená také to, že všechny své znalosti a kreativitu zaměřujeme na vývoj výrobků, které stanovují inovační trendy. Tohle motto převádíme na realitu tím, že zákazníkům nabízíme úplná automatizační řešení s maximální flexibilitou a úsporností. Od upravených výrobků po velkosériovou výrobu se zaměřujeme na vyhovování potřebám svých zákazníků.
http://www.br-automation.com/cs/perfection-in-automation/

Eutit s.r.o.

Eutit s.r.o.

Firma EUTIT je výrobcem odlitků z taveného čediče. Tradice výroby začala v roce 1951 odkdy je rozšiřován sortiment výroby a dle potřeb zákazníků vznikají stále nové druhy odlitků. Po roce 1995 došlo ke znovuvzkříšení kanalizačního programu, kdy firma navázala na úspěchy z 50. let a začala znovu vyrábět žlaby a další odlitky z taveného čediče pro tento účel použití. Tím se zkompletovala dnešní podoba výrobního programu, který má tři hlavní pilíře – potrubí, dlaždice a výrobky pro kanalizace. V poslední době je velmi oblíbené použití našich dlaždic v provozech pivovarů, kde jsou využity vynikající vlastnosti čedičových dlaždic jako je - chemická odolnost, tvrdost, otěruvzdornost, hygienická nezávadnost apod.
https://www.eutit.cz/

Wilhelm Fischer

Wilhelm Fischer

Naše MCP Multipack stroje jsou dokonale vyvinuty pro baleni lahví a nápojů v plechovkách do Multipaků a Basketů. Rozsah výkonu 30 až 480 ks/min. Naše stroje jsou velmi výkonné a spolehlivé pro naprostou spokojenost našich zákazníků po celém světě. Dlouhodobá strategie a plánování našeho vývoje Vám zajišťuje podporu a možnost nové konfigurace po celou dobu životnosti stroje.

Jelikož jsme na trhu absolutně nezávislí, jste i Vy nezávislí ve volbě vašeho dodavatele balícího materiálu. Jako doplněk k našim Multipack strojům nabízíme take rozřazovací zařízení, rozřazovací zařízení s funkcí točení a také Crate-Cover-Aplikátor / Sunshield-Inserter.
www.balimpivo.cz

Hamilton

Hamilton

Společnost Hamilton Company se specializuje na vývoj, výrobu a zakázkové úpravy přesné měřicí techniky, pracovních stanic automatizované manipulace s kapalinami a systémů pro správu vzorků. Procesy společnosti Hamilton Company jsou optimalizovány pro co nejvyšší kvalitu a flexibilitu. Ať už jde o zakázkovou jehlu s rychlou dobou dodání, senzor pH speciální délky nebo komplexní řešení pro plnou automatizaci pracovního toku vašich analýz, můžete se spolehnout, že produkty Hamilton vždy splní vaše potřeby.

Hamilton Company je předním globálním výrobcem již více než 60 let, se sídly v Renu, stát Nevada, Franklinu, stát Massachusetts, v rumunském Temešváru a švýcarském Bonaduzu a zastoupeními po celém světě.
https://www.hamiltoncompany.com/about-us

JUMO Měření a regulace s.r.o.

JUMO Měření a regulace s.r.o.

JUMO je jedním z vedoucích výrobců v oblasti průmyslových senzorů a automatizační techniky. Naše inovované spektrum produktů zahrnuje celý řetězec od senzorů až po automatizační řešení pro teplotu, tlak, analýzu kapalin, průtok, hladinu a vlhkost. JUMO si vždy klade za cíl nabídnout zákazníkům po celém světe optimální řešení ve věcech procesního zabezpečení, efektivity energie a optimalizace nákladů.
http://www.jumo.cz/

↑ nahoru